Kuma Foto ja Perekaart

Emadepäeva kampaania Perekaardi omanikele

Kuma Foto on juba mõnda aega kuulunud Perekaardi sõprade peresse, kus püsivalt on suurperedele võimalus meie tooteid tellida 10% allahindlusega. Nüüd on meil on hea meel teatada toredast emadepäeva kampaaniast, kus kahekordistasime soodustust. Nimelt Perekaardi omanikud saavad Emadepäeva eel tellida kõiki Kuma Foto tooteid 20% soodsamalt! Vaata ja ammuta kingiideid kampaaniavideost või uute toredate traditsioonide loomisest ideenurgast :)

🌷 𝗞𝘂𝗶𝗱𝗮𝘀 𝗽𝗮𝗸𝗸𝘂𝗺𝗶𝘀𝘁 𝗸𝗮𝘀𝘂𝘁𝗮𝗱𝗮:

– Valige Kumafoto.ee lehelt välja toode, millega soovite oma ema üllatada, kodu kaunistada või ilusad mälestused talletada.
– Kujunda toode tekstide ja piltidega just selliseks nagu ise soovid
– Lisa ostukorvi ja kasuta Perekaardi sooduskoodi.

Sooduskoodi leiad Perekaardi kodulehelt. Kampaania kestab 4-12. mai 🌟

Perekaart_Kuma_Foto_koostöö

Kui sa oled ettevõtja ja loed seda, siis astu samuti Perekaardi sõprade sekka ja paku neile koostööd :) Märkame ja hoolime koos! ♡

 

Mis on Perekaart?

Perekaart on sooduskaart Eesti perekondadele, kus on kasvamas kolm või enam last. Perekaardi kasutajana on võimalik osa saada erinevatest teenustest ja toodetest tavapärasest parematel tingimustel. See kätkeb endas soodsamaid hindu, kampaaniapakkumisi ja muid lisaväärtusi lasterikkale perekonnale.

Soodustus kehtib ainult kehtiva Perekaardi esitamisel pereliikmetele, kelle nimed on märgitud kaardile. Perekaardi partnerite pakkumised on näha perekaart.ee keskkonnas.

Väljasõitu planeerides saate pakutavate teenustega tutvuda nii piirkonna kui valdkonna järgi. Samuti saate leida kohti, kuhu pääseb lapsevankriga, kus on piknikuplats, kus on tasuta parkimine jne.

Eesti Lasterikaste Perede Liit väljastab Perekaarte alates 2014. aastast. Aegade jooksul on täienenud Perekaardi partnerite hulk, ulatudes tänaseks ligi 500 ettevõtteni, kellest mõnigi pakub soodustusi mitmes valdkonnas. Perekaardi sõprade soov on näidata avalikult toetust Eesti lasterikastele peredele ning seeläbi panustada meie kõigi paremasse tulevikku.

Ilusat emadepäeva kõikidele emadele! ✿

Digikoristuspäev – 26.01.2024
Ostukorv
Close Projektid
Kategooriad