Digitaliseeri fotod

Pildistamine lasteaedades ja koolides

Pilt jäädvustab lood ja emotsioonid, mis ajaga võivad ununeda, kuid meenuvad koheselt kui uuesti vaatad!

Pildistamispäev on põnev ja tore päev! Kutsuge meid oma kooli või lasteaeda pildistama. Meil on kogemust üle kümne aasta, armastame oma tööd ja soovime jagada rõõmu pildistades!

Teeme rühmafotosid, üksik- ja sõbrapilte.

Meie eeliseks on privaatne tellimiskeskkond. Igale lapsele vastab süsteemis oma kood, mis võimaldab oma lapse pildiga toodet tellida lapsevanemal kodus, kasvõi terve perega koos valides.

Helista või kirjuta meile, lepime kokku pildistamise kuupäeva. Seejärel saadame teile infolehed pildistamise, valikus olevate toodete ja tellimise infoga. Infolehed saadame ka vanematele jagamiseks, et õpetajatel oleks vähem selgitustööd.

Lisaks paberfotodele on tellimiskeskkonnas võimalik tellida oma pildiga kalendrit, pinalit, tassi, patja ja palju muud. See on hea võimalus tellida kingitusi näiteks vanavanematele või emale/isale.

Tellitud tooted on võimalik tellida kooli/lasteaeda või lapsevanema valikul otse koju posti teel või pakiautomaati.

Kooli/lasteaeda jõudvad tellimused on jagatud nimelistesse ümbrikutesse, muude toodete puhul pakendatud eraldi nimeliselt.

Pildistamispäeva korralduse lepime eelnevalt kokku ja arutleme läbi.

Kutsuge ja usaldage meid, oleme käinud erinevates koolides ja lasteaedades üle Eesti pildistamas rohkem kui kümme aastat. Meid oodatakse tagasi ning me tuleme rõõmuga uuesti ja uuesti!

 

 

 

  Close Ostukorv
  Close Projektid
  Close

  Close
  Menüü
  Categories