Kingiideed sõbrapäevaks

 

 

Erilised kingitused erilistele inimestele! Panime kokku mõned armsad ideed, mida kinkida sõbrale, kallimale, pereliikmele või kolleegile, et näidata kui olulised nad sulle on!

 

Kujundamine meie programmis on lihtne ning kui jääd hätta, aitame sind meeleldi! Üldiselt käib see nii:

1) vali toode

2) asu kujundama

3) lae pilt – joonista (pildista üles), kirjuta või lae foto

4) säti nii nagu meeldib, lisa soovi korral tekst

5) ja telli

Meie teeme valmis ja saadame kärmelt sulle :)

Proovi järgi!

SIIT LEIAD MÕNED SOOVITUSED:

Parim kingitus on personaalne. Üheks heaks ideeks, mida kinkida headele sõpradele, parimale sõbrannale, kallimale, pereliikmetele või kolleegile on kruus! Oma pildiga kruus soojendab kingisaaja südant iga kord, kui ta sellest joob. Sul on võimalus valida kruus, kuhu saad panna meelepärase pildi ja sõnumi. Samuti on meie kaubavalikus kruuse, kus on juba armas pilt peal ja saad selle muuta personaalseks näiteks erilise soovi või saaja nimega. Oma pildiga kruuside valik on lai. Lisaks saab iga kruusi värvi valida kuni kümne erineva tooni seast. Valikus on ka värvimuutvad kruusid ja ägedad südamekujulised sangad.
Tellimine on imelihtne, proovi järgi!

Parim kingitus on personaalne. Üheks heaks ideeks, mida kinkida headele sõpradele, parimale sõbrannale, kallimale, pereliikmetele või kolleegidele on instafotod! Ägedad mälestused stiilses vormis, mis annab kingi saajale võimaluse paigutada see seinale, albumisse või näiteks märkmiku vahele. Sul on võimalus valida erinevate disainidega instafotode vahel, kuhu saad soovi korral lisada peale ka ilusa soovi või lausa mitu pilti.
Tellimine on imelihtne, proovi järgi!

Parim kingitus on personaalne. Üheks heaks ideeks, mida kinkida headele sõpradele, parimale sõbrannale, kallimale või pereliikmetele on padi! Oma pildiga padi on mõnus kaaslane diivanil või voodi peal lebotades, lisaks eriline kodusisustuselement.
Sul on võimalus valida padi, kuhu saad panna meelepärase pildi ja sõnumi. Samuti on meie kaubavalikus patju, kus on juba armas pilt peal ja saad selle muuta personaalseks näiteks erilise soovi või saaja nimega.
Oma pildiga patjade valik on lai ning tellimine on imelihtne, proovi järgi!

Suur pusle oma pildiga

Parim kingitus on personaalne. Üheks heaks ideeks, mida kinkida headele sõpradele, parimale sõbrannale, kallimale või pereliikmetele on pusle! Oma pildiga pusle on mõnus ajaviide üksi või koos seltskonnaga nokitsemiseks. Lisaks on kokku pandud pusle eriliseks kodusisustuselemendiks.
Sul on võimalus valida erinevate tükkide arvudega pusle, mille pildi valid sina ise!

  • 1000 osaline (uus)
  • 500 osaline
  • 192 osaline
  • 120 osaline
  • 70 osaline
  • 35 osaline
  • 24 osaline

Tellimine on imelihtne, proovi järgi!

Parim kingitus on personaalne. Üheks heaks ideeks, mida kinkida headele sõpradele, parimale sõbrannale, kallimale, pereliikmetele või kolleegidele on postkaart! Anna kaart personaalselt üle või saada postiga – rõõmu valmistab see saajale igal juhul.
Sul on võimalus valida erinevate fotopostkaartide vahel, kuhu saad kohe lisada ka ilusa soovi juurde.
Tellimine on imelihtne, proovi järgi!

Alati sinuga, alati olemas 🙂 Kingi võtmehoidja sõbrale, kallimale, pereliikmele või kolleegile.  Võtmehoidja on ese, mis on alati kaasas ja olemas. Kujunda võtmehoidja, mis meenutaks kasutajale alati sind, paneks naeratama või oleks just täpselt temale omane.

Võtmehoidja on kunstnahast. Valida saad ovaalse ja ristküliku kujulise võtmehoidja vahel. Ühele poolele trükime teie poolt valitud kujunduse ja teine pool on must.

Tellimine on imelihtne, proovi järgi!

Eriline kingitus erilisele inimesele 😉

Ostukorv
Close Projektid
Kategooriad