Kiire tarne!

Tellimus saab tavaliselt valmis 1-2 tööpäeva jooksul.

TULE ISE JÄRGI

Kaubale saad järgi tulla meie kirjastusse, aadressile Pärnu tänav 57, Paide linn.

Oleme avatud E-R 8-17:00

Hind: 0 eurot.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse teie poolt valitud Omniva pakiautomaati. Kui pakk on jõudnud sihtkohta, saadetakse teie sisestatud andmetel SMS ja e-mail uksekoodiga. Paki kättesaamiseks kasutage pakiautomaadis uksekoodi.

Omniva postkontorite asukohtasid näeb siit.
Tasutud tellimus saadetakse Eesti Vabariigi piires välja 1-3 tööpäeva jooksul.

Hind: 3,50 eurot (tasuta, alates 50€ ostust)

SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse teie poolt valitud Itella Smartpost pakiautomaati. Kui pakk on jõudnud sihtkohta, saadetakse teie sisestatud andmetel SMS ja e-mail uksekoodiga. Paki kättesaamiseks kasutage pakiautomaadis uksekoodi.

Smartposti pakiautomaatide asukohtasid näed siit.
Tasutud tellimus saadetakse Eesti Vabariigi piires välja 1-3 tööpäeva jooksul.

Hind: 3,60 eurot (tasuta, alates 50€ ostust)

SAATMINE VÄLISMAALE

Saadame kauba Soome, Lätti ja Leetu Omniva pakiautomaatidesse.

Hind: 9,96 eurot.

VISA / MASTERCARD PANGAKAART

Pakume oma klientidele turvalist pangakaardiga tasumise võimalust. Verified by Visa ja MasterCard SecureCode kaitseb sinu kaarti topelt: esiteks kuvatakse sinu isiklik tervitussõnum ja teiseks pead ostu sooritamiseks sisestama oma salasõna. Tähelepanu! Pangakaardiga tasumiseks peab sinu pangakaart olema seotud turvalise internetiostude programmiga, mille puhul kasutatakse rahvusvahelist internetiostude turbesüsteemi „Verified by VISA” ja „MasterCard SecureCode”. Pangakaardi seotust programmiga saad kontrollida oma internetipangas. Meie ametlik makselahenduse pakkuja on Maksekeskus AS

PANGALINK

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Pakume pangalingi kaudu maksmist Eesti ja Soome pankade klientidele. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse teid peale tellimuse vormistamist teie poolt valitud internetipanka. Sulle kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa tasumisele kuuluv summa. Kinnita makse ning vajuta seejärel nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

NB! Soome pankade nägemiseks vali makse sooritamise juures “Soome”

Indivy – maksa 3 võrdses osas

Indivy tasub ära!

  • Maksa 3 osas.
  • Alati lisatasudeta!
  • Kaup on sinu juba täna
  • Esimene makse alles kuu aja pärast.

Vaata lähemalt: www.inbank.ee/indivy.

Finantsteenust pakub Inbank Finance AS

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Ostukorv
Close Projektid
Kategooriad