Rahva lemmik e-pood 2024

Rahva lemmiku e-poe valimine 2024

Märkamine ja hoolimine

Tere armsad Kuma Foto sõbrad!

On taas see aeg aastas, kui saame valida oma lemmik e-poed, tunnustades parimaid virtuaalseid ostukeskkondi. Kuma Foto on uhke, et saame olla osa Rahva Lemmik e-poe 2024 valimistest.

Lisaks meile, on hääletuses osalemas ka paljud teised imelised e-poed, kes pakuvad samuti suurepäraseid tooteid ja teenuseid. Ning tänavu soovime keskenduda mitte ainult hääletamisele, vaid ka märkamisele ja hoolimisele.

Kliendi rahulolu on meile väga oluline ja loodan, et see soov kandub läbi suhtluse ja toodete ka kodudesse. Meie eesmärk Kuma Fotos on pakkuda teile kvaliteetseid tooteid ning luua meeldejäävaid hetki ja emotsioone. Olgu see siis personaalne fotoraamat, pusle või tass – meie tooted kannavad endas teie erilisi mälestusi. Kliendi rahulolu on igale ettevõttele suureks kiituseks.

Kutsume teid üles mitte ainult hääletama meie, vaid ka teiste suurepäraste e-poodide poolt, kes on abiks olnud teie ostuteekonnal ja loonud ilusaid hetki teie elus. Jagage oma lugusid sotsiaalmeedias, märkige ära oma lemmikud ja märgake hoolivaid inimesi nende ettevõtete nimede taga. Inimesed, kes püüavad teha teie ostuelamust eriliseks.

Hääletada saab kuni 23. jaanuar. Oma valiku saad teha siin: Rahva lemmik e-pood 2024 (delfi.ee) Igal ühel on võimalik anda üks hääl ning valikut saab soovi korral ka muuta. Arvesse läheb viimati tehtud valik.

Täname teid, et olete osa meie Kuma Foto kogukonnast. Märgakem väärtuslikku panustatud aega, hooligem üksteisest ja jagagem oma ilusaid hetki!

 

Parimate soovidega,

Marit Mets

Kuma Foto turundusjuht

Meie uus printer – HP Latex 630w
Digikoristuspäev – 26.01.2024
Ostukorv
Close Projektid
Kategooriad