Humoorikas kingitus õpetajale: 3 lõbusat ideed tänuks ja naeruks

Kindlasti olete aastate jooksul märganud, et õpetajad võivad olla ka lahedad, eriti peale tööd. Jap, tegelikult nad ongi lahedad ja mitte alati üldse nii ranged või ontlikud. Õpetajate töö võib olla küll väsitav ja väljakutsete rohke, kuid seda rohkem kulub neile ka ära veidi naeru ja lõbu ehk teisisõnu üks humoorikas kingitus õptajale. Kingitust, mis paneks teie õpetaja naerma ja tooks rõõmu tema päevadesse. Kolm humoorikat ja meeldejäävat kingiideed, mis kindlasti muige suule toovad:

1. Õpetaja tsitaadiga tass

Kas teie õpetajal on ütlus, mida ta aina uuesti ja uuesti kasutab? Või midagi mahlast, mida õpetaja öelnud on ja mis teid koos naerma on ajanud? Pange see tassile ja jätke õpetajale endast tore meenutus igaks kohvipausiks.

Loe motivatsiooniks humoorikaid ütlusi õpetajatelt: “Einoh, taga- targemaks!”; “No kuulge, mul on silmad ka kuklas”; “Kui õpilased oleksid kükloobid, ei jääks neil midagi kahe silma vahele.” (valemivihik); 3 min tunni lõpuni “jõuame VEEL ühe ülesande teha”; “Nonii, põrka minema siis!”

2. Mõnusa tunnetusega (vibe) fotoplakat/poster

Looge kollaž väikeste kaartide või piltidega meemidest, mis peegeldavad klassiruumi elu ja naljakaid olukordi. Naljakad olukorrad, anekdoodid, olustiku pildid, ütlused, soovid vms. Need võivad olla õpetajale tõeline hit ja suurepärane lisandus klassiruumi seinale. Vali üks kujundus, sisene veebis avanevas kujundusprogrammis “Pro versiooni” (nupp üleval ribal) ja kujunda just selline plakat nagu ise soovid.

3. Äge foto või humoorikas joonistus puslena

Maitsekas nali või kommentaar puslel koos pildiga. Kui teil on õpetajaga hea klapp ja jagate sarnast huumorit, siis pane see puslele. Lõbusa kingitusena õpetajale, võib puslele panna ka näiteks Amazoni (või mõne muu poe) kinkekaardi koodi, mille ta avastab alles kokku pannes!

Ehk panid need ideed mõtte jooksma ja leiate oma õpetajale just selle õige humoorika kingituse!

Päikest!

3 emadepäeva traditsiooni, mida sel aastal alustada
Ostukorv
Close Projektid
Kategooriad