Digitaalne joonistus – originaalne kingiidee!

Tähendusrohkete ja läbimõeldud kingituste tegemine nõuab aega ja tihtipeale ei tule pähe ühtki head ideed!? Vaevarikas ja aeganõudev. Nüüd enam mitte! Siin leiad mitu ideed, mis teevad originaalse kingituse tegemise lihtsaks.

Alustasime koostööd ühe tõelise pärliga – Maretiga. Ta on pühendunud sellele, et tuua teie mälestused ellu kunstilisel ja unikaalsel viisil. Tema joonistused on tõelised kunstiteosed, pilkupüüdvad ja pakatavad heast energiast. Mareti joonistused ja meie tooted sobivad kokku ideaalselt. Eraldi on ägedad, aga koos veelgi ägedamad – läbimõeldud ja 100% rõõmutoovad.

Ehk siis, vali pilt, lase Maretil teha sellest digitaalne joonistus ja lisa pilt valitud tootele. Aga mis on digitaalne joonistus? See on sinu antud pildi järgi loodud isikupärane joonistus. Algusest lõpuni käsitöö, mis valmib digitaalsel kujul kasutades joonistuprogrammi ja puutepliiatsit. See on eriline joonistus, mille saad lasta trükkida valitud tootele või kasutada isegi mitmel erineval tootel. See on suurepärane kingitus kallimale, emale, töökaaslasele, tütrele, õpetajale, pruutpaarile, ülemusele – tõesti ükskõik kellele.

Originaal pilt vs tulemus

Digitaalse joonistuse saad lisada näiteks postkaardile, kujundada sünnipäevakutsed või miks mitte – luua eriliselt ägedad pulmakutsed! Lisada pildi fotoraamatu kaanele või tellida maailma ägedaim pusle.

Digitaalne joonistus sobib ideaalselt ka koju seinale. Lase endast või oma perest teha digitaalne joonistus ning telli fotoplakatina elutoa seinale (sama võid teha ka jõulukingituseks näiteks naabriperele). Või kingi lahedale ülemusele digitaalse joonistusega lõuend kontorisse!? Võimalusi on nii palju, et vähemalt aasta jagu on nüüd kingimured lahendatud! :)

Mareti Joonistused on megalahedad ja see on tõesti äge võimalus! Kingituseks või endale tellimiseks võta Maretiga ühendust www.maretjoonistab.ee ja loo midagi erilist, teistmoodi ja kihvti.

Loodame, et olete sellest koostööst sama põnevil kui meie Mareti loomingust ja uutest võimalustest, mida see teile pakub. Heade ideede, inspiratsiooni ja nippide saamiseks jälgi meid ka sotsiaalmeedias.

Kuma Foto Facebooki lehele kumafoto.ee Instagrami lehele

Emadepäeva pildiraam
Käejäljed kruusil
Ostukorv
Close Projektid
Kategooriad