emadepäeva_traditsioon

3 emadepäeva traditsiooni, mida sel aastal alustada

Emadepäeva eel on taas aeg mõelda, kuidas oma ema eriliselt meeles pidada. Kuigi traditsioonilised kingitused on alati südantsoojendavad, võib tänavune emadepäev olla hea aeg uute perepõhiste traditsioonide algatamiseks. Siin on kolm põnevat ideed, kuidas sel aastal emadepäeva tähistada, tuues pere kokku ja luues traditsioone, mis jäävad kestma.

1. Pusle ühise ilusa mälestusega

Looge traditsioon, mis koondab pere igal emadepäeval ühise tegevuse ümber. Valige pusle, mis kujutab üht teie armsamat ühismälestust, olgu selleks hetk perekondlikult ürituselt või meeldejääv reis. See tegevus mitte ainult ei paku meeldivat ajaviidet, vaid annab ka võimaluse jagada lõbusaid lugusid ja hetki. Kui pusle on valmis, raamige see ja leidke sellele koht seinale, et see meenutaks igapäevaselt koosveedetud toredat päeva.

2. Aasta lemmikhetkede kogumine fotoraamatusse

Emadepäev võib saada ka päevaks, mil vaatate läbi möödunud aasta fotod, et siduda need kauniks fotoraamatuks. Nii talletuvad ühised mälestused turvaliselt paberkandjale ega kao telefonigalerii sügavustesse. Ning lisaks aitab see traditsioon kaasa lõputu pildikausta organiseerimisele. 

3. Emadepäeva hommik erilise kruusiga

Mis oleks parem viis alustada emadepäeva, kui üllatada oma ema isikupärastatud kruusiga, täis tema lemmik jooki? Disainige kruusid, mis kajastavad teie ühiseid koosviibimisi – kasutage fotosid, nimesid või lõbusaid lauseid. See praktiline kingitus muudab iga hommikukohvi rõõmsaks ja nauditavaks.

Mida kinkida sünnipäevaks: Kati ja Martti raamat
Humoorikas kingitus õpetajale: 3 lõbusat ideed tänuks ja naeruks
Ostukorv
Close Projektid
Kategooriad