KKK – Korduma kippuvad küsimused

Iga uus asi võib tekitada küsimusi ja mõnikord ka juba tuttava asja puhul on vaja veidi abi. Oleme aastate jooksul olnud toeks Kuma Foto e-poe kasutamisel tekkinud küsimuste ja murede puhul, nii kirja teel kui telefonitsi. Kogusime kokku mõned korduma kippuvad küsimused ehk KKK. Leiad siit vastuseid nii tarne, oma projektide leidmise kohta, lihtsaid juhiseid kujundusprogrammi kasutamise kohta kui ka piltõpetusi. Kui sa oma küsimusele nende seast vastust siiski ei leia, siis kirjuta meile kodulehe vestlusaknasse või helista. Aitame hea meelega! :)

Vajuta kujundusprogrammis paremal olevale nupule “Lisa pildid”. Piltide lisamisel saad valida kolme võimaluse vahel. Pilte võid lisada ka mitmes osas või kasutades erinevaid võimalusi:

1. Lae üles arvutist – otsi avanevas aknas oma pildid, märgi ära ja lae üles

2. Lae pildid telefonist – skänneeri telefoniga ekraanile ilmuv kood, vali telefonist pildid, oota kuni pildid on laetud ja jätka vajutades linnukesele

3. Salvestatud projektid – kasuta pilte oma varasematest pojektidest

Sisene “PRO versiooni” – ainult siis saad kujundust muuta ja kustutada!

Kliki kujundusprogrammi üleval ääres nupul “PRO versioon” -> klõpsa pildil/tekstikastil/vidinal -> vajuta paremal ilmuvat prügikasti märki või klaviatuuril Delete nuppu

Skänneeri või pildista lapse vastustega leht arvutisse (või telefoni) jpg või png formaadis. Pane faili nimeks lapse nimi, et lihtsam oleks õige pilt leida. Lae pildina kujundusprogrammi. Lisa raamatusse pildikast ja lohista pilt pildikasti.

Kõiki oma salvestatud projekte saad vaadata Esilehelt, paremalt ülevalt nurgast, 💾 Projektid või südame ikoonile vajutades.

Kui oled lisanud projekti juba ostukorvi, siis vajuta Esilehel olles Ostukorvile 🛒.

Mida teha kui ikka ei leia?

 1. Värskenda browserit, vajadusel sulge ja ava uuesti
 2. Veendu, et oleksid sisse logitud
 3. Vaata uuesti Projektidest 💾 või Ostukorvist 🛒

Süsteem salvestab sinu tehtud tööd ka automaatselt, teatud ajavahemike järel. Kui oled olnud sisse logitud, siis üldjuhul suurem osa sinu projektist on alati alles!

Salvestatud projekti leidmine


Salvestatud projektid paremal

Oma projekti vaatamiseks tuleb vajutada valitud projekti juures “Muuda” kirjale (ka siis, kui soovid ainult üle vaadata ja muuta ei soovi).

 1. Salvestatud projektide alt: Esileht -> 💾 Projektid/ või südame ikoon -> Vali soovitud projekti juures “Muuda”
 2. Ostukorvis: Esileht -> Ostukorvi ikoon 🛒-> Vali soovitud projekti juures “Muuda”

Pane tähele! Kui avad toote Ostukorvist, siis peale avamist lisa projekt, ostusoovi korral, uuesti ostukorvi.

NB! Kui su toode on ostukorvis ja vajutad üle vaatamiseks “Muuda”, aga ei soovi hetkel veel ostu lõpuni viia, siis liigub projekt automaatselt salvestatud projektide alla ja leiad selle edaspidi Esilehelt 💾 Projektid alt.

Oma projekti vaatamiseks vajuta “Muuda”

Salvestatud projektid võivad olla kolmes kohas:

 1. Esileht -> paremal üleval nurgas 💾 Projektid
 2. Esileht -> südame ikoon
 3. Ostukorvi 🛒

NB! Veendu, et oleksid sisse logitud

Mida teha kui ikka ei leia?

 1. Värskenda browserit, vajadusel sulge ja ava uuesti
 2. Kontrolli, et oleksid sisse logitud
 3. Vaata uuesti Projektide alt või Ostukorvist

Süsteem salvestab sinu tehtud tööd, teatud ajavahemike järel, ka automaatselt. Kui oled oma projekti kontole sisse loginuna teinud, siis üldjuhul suurem osa sinu projektist on alati alles!

Kõik tooted (v.a. fotoraamatud) püüame valmis teha ja postitada 1-3 tööpäeva jooksul.

Fotoraamatud valmistame ja postitame 5-7 päeva jooksul. Fotoraamatu puhul on vaja oodata liimi täieliku kuivamiseni, et tagada parim kvaliteet.

Rühmaraamatud püüame valmis teha ja postitada 7-10 päeva jooskul. Tipphooajal (kevad), võib minna natukene kauem, aga anname endast parima, et see aeg oluliselt ei muutuks.

Kui oled oma raamatut juba ühes kujunduses tegema hakanud, siis tehtud tööd teise kujundusse ümber tõsta ei ole võimalik. Küll aga saad valida uue kujunduse ja kasutada samasse projekti juba üles laetud pilte. Selleks toimi järgmiselt:

 1. Vali uus kujundus
 2. Vajuta piltide lisamise nupule ja seejärel “Salvestatud projektid”. Vali oma eelnevalt alustatud projekt

Jah. Vajuta Esilehel, paremal üleval nurgas, “Minu konto”, seejärel “Minu tellimused”. Projekti juures vali, kas soovid teha Duplikaadi, Telli uuesti, Jaga või Vaata.

Duplikaat (vali kui soovid tellitud projekti muuta); Telli uuesti (saadab ostukorvi täpselt sama projekti); Jaga (saad saata teistele üle vaatamiseks/ näitamiseks enne tellimist); Vaata (näitab projekti sisu)

Anname endast parima, et tehetud tellimus jõuaks teieni võimalikult kiiresti :) Püüame teie tellimuse kätte toimetada ostu tegemise hetkest 1-3 tööpäeva jooksul.

Fotoraamatud 5-7 päeva jooksul. Parima kvaliteedi tagamiseks, tuleb oodata liimi täieliku kuivamiseni.

Rühamraamatud 7-10 päeva jooksul. Sõltuvalt kogusest.

Tasuta trnasport alates 50€ tellimusest

Tarnepartnerid: Itella Smartpost, Omiva

Kuidas tellida kalendrit
Ostukorv
Close Projektid
Kategooriad